https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/08/Kakao-ceremonialne1.png,https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/08/Kakao-ceremonialne.png,https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/08/Surowe-kako-ceremonialne.jpg
Sku: Brak danych
Kategoria: Dodatki

Zamów testową dietę

Surowe kakao ceremonialne Bio

27.00 

Cenione za wyjątkowy smak i zdrowotne korzyści. Pochodzi z upraw ekologicznych, bez użycia pestycydów i sztucznych nawozów.

  • Waga *

Product total

Options total

Sku: Brak danych
Kategoria: Dodatki

Zamów
testową dietę

Surowe kakao ceremonialne Bio – Wyjątkowy smak i zdrowotne korzyści 

Odmiana Criollo to jedno z najczystszych i najbardziej pożądanych rodzajów kakao na świecie, nazywane również „królem kakao”. Pochodzi z ekologicznych upraw, wolnych od pestycydów i sztucznych nawozów. Ten szlachetny gatunek kakao jest szczególnie ceniony za swoje wyjątkowe walory smakowe oraz korzyści zdrowotne.

Kakao Criollo ma długą historię jako święta roślina w starożytnych cywilizacjach Ameryki Środkowej i Południowej, takich jak Majowie. Dzięki uprawie w ekologicznych, nienaruszonych środowiskach, zachowuje wszystkie naturalne właściwości, które czynią je tak niezwykłym.

Bogactwo przeciwutleniaczy, zwłaszcza polifenoli, zawartych w surowym kakao Criollo przyczynia się do zdrowia serca i poprawia nastroje. Dodatkowo jest ono doskonałym źródłem magnezu, niezbędnego dla zdrowych funkcji mięśni i nerwów.

Autentyczny smak naszego surowego kakao ceremonialnego jest niezwykle bogaty i głęboki, z nutami czerwonych owoców, co stanowi prawdziwą ucztę dla kubków smakowych. Można go wykorzystać w ceremonialnych napojach, zdrowych deserach, a także jako odżywczy dodatek do codziennego picia z kawą czy herbatą.

Etyczne i zrównoważone źródło surowego kakao ceremonialnego

Jednak to nie tylko wyjątkowy smak i korzyści zdrowotne czynią nasze surowe kakao Criollo produktem odróżniającym się od innych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze surowe kakao ceremonialne Bio pochodzi z etycznych i zrównoważonych upraw, całkowicie pozbawionych szkodliwych pestycydów i sztucznych nawozów.

Odkryj moc surowego kakao ceremonialnego Bio, odmiany Criollo, i zafunduj sobie chwilę prawdziwej przyjemności i korzyści zdrowotnych.

Zapraszamy do spróbowania! Degustacje raz w miesiącu w Nowym Sączu (również inne miasta)  Śledź nas na Facebooku lub napisz do nas.

Surowe kakao ceremonialne Bio

27.00 

Dieta dla młodych mam

57.00 

Dieta dla dzieci

57.00 

Dieta wegetariańska

57.00