https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/06/zapiekany-baklazan.webp,https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/06/cukinia_zapiekana_z_cielecina_w_sosie_pomidorowym2.webp,https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/06/Salatka_z_avocad_z_jajkami_przepiorczymi.webp,https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/06/Roladki_z_cukini_i_baklazana_z_warzywami.webp,https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/06/pulpeciki_gryczane_z_warzywami_w_sosie_porowym.webp,https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/06/gniazda_przepiorcze_na_szpinaku.webp,https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/06/duszone_warzywa_z_ciecierzyca.webp,https://powerdiet.pl/wp-content/uploads/2023/06/spaghetti_po_neapolitansku.webp
Sku: Brak danych

Zamów testową dietę

Dieta oczyszczająca i odkwaszająca + suplementacja

67.00 

Oczyść swój organizm z toksyn! To dieta bez chemii i konserwantów. Możesz wybrać wariant 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal lub bez liczenia kalorii.

 • Kaloryczność w KCAL *

 • Czas trwania diety *

 • Dni *

  Ile dni będzie trwała dietaMin: 1

 • Dzień *

 • Calculation *

 • INFORMACJE DLA (Kalkulacji cen za dzień i całkowitej) *

  W kalkulacjach dla Opakowania bez przegrody - {field_5084_field_price} W kalkulacjach dla Opakowania z przegrodą - {field_4747_field_price}

 • Potrzebujesz opakowanie? *

 • Początek diety *

 • Koniec diety *

 • Weekendy *

Product total

Options total

Sku: Brak danych

Zamów
testową dietę

Dieta detoks – program przeznaczony dla wszystkich, którzy stawiają na zdrowie i lepsze samopoczucie!

Dieta odkwaszająca oparta jest o produkty alkalizujące i oczyszczające z nawiązaniem do medycyny chińskiej – pięciu przemian.
Do przygotowywania potraw używamy wyłącznie naturalnych i ekologicznych produktów bez jakichkolwiek produktów przetworzonych (rafinowanych) do podsmażania i duszenia używamy jedynie oliwę z oliwek extra virgin. Posiłki wzbogacane są o błonnik i naturalne świeżo tłoczone oleje (z czarnuszki siemienia, migdałów i konopi) a także świeże kiszonki probiotyczne. Wszystkie posiłki i dodatki przygotowujemy od zera sami tradycyjnymi sposobami.
W diecie podstawą są warzywa zawierające dużo błonnika a mało węglowodanów, oraz o inne produkty roślinne jak: kaszę jaglana, gryczana, naturalne odmiany ryżu, komosa ryżowa, oraz niektóre owoce.

Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny, aby ustalić dla Ciebie termin oraz koszt dostawy. Możliwe również rabaty przy zakupie kilku zestawów!

Surowe kakao ceremonialne Bio

27.00 

Dieta dla młodych mam

57.00 

Dieta dla dzieci

57.00 

Dieta wegetariańska

57.00