DIETA Z SUPLEMENTACJĄ

Jak skutecznie schudnąć bez wyrzeczeń i efektu jojo?

Już teraz możesz przestać być na diecie i liczyć kalorie, a jednocześnie zyskać zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Jak Ci się to podoba? 

Czy wiesz, że nasz styl życia, dieta i środowisko, w którym żyjemy, wpływają na równowagę kwasowo-zasadową w naszym organizmie? Niestety, zbyt duża ilość kwasów w naszym ciele może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, takich jak problemy trawienne, bóle głowy, zmęczenie czy problemy skórne.

 

Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dbać o równowagę kwasowo-zasadową w organizmie i zapewniać mu odpowiednią suplementację. Nasze rozwiązanie to kuracja odkwaszająca, która pozwoli ci pozbyć się szkodliwych kwasów z organizmu i przywrócić jego naturalną równowagę.

 

Przy okazji warto podkreślić, że dieta wielu osób obfituje w produkty o kwaśnym pH, co sprzyja nadmiernemu zakwaszeniu organizmu. Do tego dochodzą zanieczyszczenia z powietrza, stres oraz brak ruchu, co powoduje, że nasze ciało potrzebuje pomocy w pozbyciu się kwasów i zregenerowaniu.

Nasza kuracja odkwaszająca to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. W ramach kuracji otrzymasz specjalnie dobraną suplementację odkwaszającą, która wesprze twoje ciało w pozbyciu się toksyn i przywróceniu naturalnej równowagi kwasowo-zasadowej. Dzięki temu poczujesz się lepiej, zyskasz więcej energii i pozbędziesz się wielu dolegliwości związanych z nadmiernym zakwaszeniem organizmu.

 

Nie czekaj dłużej, zainwestuj w swoje zdrowie i skorzystaj z naszej kuracji odkwaszającej już teraz!

 

Mimo, że  mogę siebie nazywać dietetykiem nie specjalnie odpowiada mi to określenie. Samo słowo dietetyk zostało w znacznym stopniu sprofanowane i ograniczone do wyrzeczeń żywieniowych. A nam zupełnie o co innego chodzi..

 

Podchodzimy holistycznie do diety a samo to słowo dla nas oznacza, że jedzenie nie ma tylko wpływu na nasze ciało, ale również na nasz umysł i ducha. Słowo „dieta” pochodzi z greckiego słowa „diaita”, które oznacza styl życia. Dlatego ważne jest, aby wybierać produkty, które nie tylko dostarczają nam niezbędnych składników odżywczych, ale również przyczyniają się do naszego ogólnego dobrostanu. Istotnym elementem jest również czas i sposób spożywania posiłków.

 

Jak szybko chcesz schudnąć i zyskać zdrowie 

Ultra FAST  

Tylko po wcześniejszej konsultacji

3 miesiące Fast

5-10 kg miesięcznie

6 miesięcy Medium
3-9 kg miesięcznie
9 miesięcy Low
2-7 kg miesięcznie

Super promocja!

Weź udział w konkursie metamorfoza z power diet i otrzymaj voucher do spa o wartości 500 zł.

W terminie między 01.05.23 – 01.09.23 uczestnik opublikuje na swoim profilu Instagramowym lub Facebookowym video lub kolaż zdjęć przedstawiający swoją metamorfozę wagową lub sylwetkową – (więcej w regulaminie)

Bez względu na program, który wybierzesz  kuracja powinna trwać minimum 3 miesiące, aby uniknąć efektu jojo i powrotu do choroby. Chodzi o to, abyśmy nie byli na diecie, tylko zaczęli się zdrowo odżywiać, aby zmieniły się nawyki żywieniowe oraz pamięć komórkowa. Dzięki wymianie na nowe, zdrowe komórki w ciele cały organizm osiągnie harmonię, a Ty osiągniesz zdrowie, witalność, wspaniałe samopoczucie fizyczne i psychiczne, zawsze szczupłą sylwetkę, zdrową skórę i włosy. A także będziesz mieć doskonałą intuicję, aby wybierać to co Ci służy.    

Program 3 miesięczny - co zyskujesz?

PROSTO – ŁATWO – SKUTECZNIE,

Szybka i skuteczna utrata wagi w kontrolowany sposób,

Zdrowie, energia i witalność,

Odrzucasz/ograniczasz większość suplemementów witaminowych (wymagana konsultacja)

Nie tracisz czasu na zakupy i gotowanie,

Eliminujesz koszty zw. z przygotowaniem posiłków i zakupem (oszczędzasz średnio 600 zł / mies. oraz to ile możesz zarobić za każda dodatkową godzinę)

Możliwość pozbycia się większości chorób przewlekłych (tabela chorób dostępna tutaj)

Masz więcej czasu na Twoje ulubione aktywności, lub prace

Dwie godzinne konsultacje w miesiącu na żywo lub online

5 krótkich 5-minutowych konsultacji lub zapytań w miesiącu

Proste i szybkie w przygotowaniu zbilansowanych posiłków zastępczych, które dostarczą Ci wartościowych witamin i minerałów

Poza gotowymi produktami przygotowujesz tylko jeden posiłek dziennie, sam wybierasz czy to jest obiad, kolacja czy śniadanie (przez 14 dni to również nie jest wymagane)

Opiera się o tylko jeden główny posiłek dziennie, dwa pozostałe są uzupełniane specjalnym super food

Gotowy jadłospis z przygotowaniem

Program jest dla wszystkich